WebePartners

WebePartners logo
4
(3)

WebePartners to jedna z najpopularniejszych polskich sieci afiliacyjnych obsługujących programy partnerskie sklepów internetowych i innych firm e-commerce. Reklamodawcy mają możliwość dodania swoich programów do serwisu, zaś wydawcy (właściciele stron internetowych) mogą wybierać programy partnerskie i kreacje reklamowe pasujące do profilu i tematyki ich strony. Serwis zapewnia zróżnicowane formy współpracy pomiędzy reklamodawcami i wydawcami oraz różne modele rozliczeń (CPS, CPL).

Reklamodawcy mogą tworzyć banery i inne gotowe kreacje reklamowe, które następnie mogą być wykorzystane na stronach afiliantów. Wydawcy mogą korzystać z baz produktów danego reklamodawcy (bazy dostępne są w plikach xml) i tworzyć własne dynamiczne banery produktowe wpasowujące się w layout i układ strony internetowej. Reklamodawca ma możliwość określenia reguł i weryfikacji profilu wydawcy przed rozpoczęciem współpracy. Wydawca ma pełną dowolność w wyborze reklamodawcy i doborze kreacji reklamowych.

WebePartners pozwala reklamodawcom budować sieci zaufanych wydawców, zwiększać liczbę transakcji i leadów, a także poprawiać rozpoznawalność marki i zdobywać nowych klientów. Wydawcy z kolei mogą na jasnych zasadach zarabiać na prowizjach od sprzedaży i leadach pochodzących z ich źródeł.

Strona www

Znasz WebePartners?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 3

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z WebePartners.

8 recenzji “WebePartners

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  Szkoda czasu nawet na zakładanie konta. Nie wiem jakim cudem jeszcze działa ta sieć afiliacyjna. Pewnie „ciągną” ją porównywarki i kody rabatowe, które dla zasady są wszędzie, w każdej sieci. Odpowiedzi z suportu zbywające, na zasadzie „u mnie działa”. Panel rodem z początków lat 90. Ani użyteczny ani estetyczny. Narzędzia, ktoś to projektował po pijaku, żadnej logiki, nie dostosowane do potrzeb użytkownika kompletnie. Sztuka dla sztuki?
  Chyba, że ktoś jedynie dołącza do programów i generuje linki to może nawet tego nie zauważy. Odkąd dołączyłem nic się nie zmieniło. Ta sieć nie wytrzyma konkurencji jak ktoś tam się mocno nie otrząśnie. Błędy zgłaszane przeze mnie jeszcze w 2014 nadal nie są usunięte. Wygląda na to, że to firma krzak jedzie na dotacji. Webepartners czy wy wogóle widzicie co piszą o was wasi klienci? Gdzie jest konkurencja,a gdzie wy? Pobudka!

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  Rzeczywiście to chyba jakaś pomyłka. Nawet wizytówki nie można zaktualizować i dodać swojej strony. Muli się w KAŻDEJ przeglądarce, jeśli nie można zrobić tak prostych rzeczy to jak tam zacząć zarabiać?

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  hej, nie sposób nie skomentować takiej wypowiedzi, bo w wielu rzeczach nie zgadzam się z tą opinią. Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od ponad 8 lat, „nie jedziemy na żadnej dotacji” – stale się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb odbiorców. I bardzo ważne jest dla nas, gdy widzimy efekty, jakie osiągają dzięki naszemu wsparciu zarówno reklamodawcy, jak i wydawcy. Halo, jesteśmy i działamy! i to całkiem sprawnie. To nas motywuje do dalszej pracy i szukania ciekawych pomysłów na dalszy rozwój. A jeśli popełniamy błędy, rozwiązujemy je. Nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie problemy, jeśli coś u kogoś nie działa.
  PS. i nie „ciągniemy” na porównywarkach i kodach rabatowych.

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  W lutym i marcu byliśmy w trakcie przenoszenia stron na nowe serwery. Teraz powinno wszystko działać dobrze.

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  Beznadziejne warunki dla reklamodawców: haracz liczony od kwot brutto, do tego prowizja Webe też od brutto + dodatkowo doliczany jest VAT na Fakturze Webepartners… , do tego żądają kosmicznych stawek prowizji, które ustalają chyba z kosmosu dla każdego coś innego. Wychodzicie z założenia że przedsiębiorca nie zna się na Vacie? A za chwilę okazuje się że oferta nie jest aktualna tylko jest wyższa x 2. Żenada. Jeśli chcesz wydawać ok 20% (bo taki wyjdzie rzeczywisty koszt) ze sprzedaży za afiliację z Webepartners to program jest właśnie dla Ciebie!

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  Wita tu wszystkich…miałym do was pytanie.
  Bo dolonczylem do webepartners.pl i widze fajne
  kampanie(programy) sa z prowizja…nigdzie nie ma
  podanego czy to sa na polske czy na jaki kraj.
  Wlasnie chciałbym sie dowiedziec na jakie panstwa sa te programy.
  Prosze o pilny kontakt na podany e-mail lub gg : 68206480

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  to jakiś zwykły troll internetowy, działam w webe od ponad 3 lat jako bloger i nie zauważyłem żadnych problemów, widżety dopasowali mi do bloga, linki generują się bez problemu, jak zasugeruje jakiś program partnerski to w przeciągu kilku tygodni mam go już w panelu, wypłaty regularne
  nie wiem do czego on próbuje nawiązać, nie podając żadnych szczegółów
  panel z lat 90? chciałbym, aby takie panele były w latach 90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Idź do WebePartners