Todoist

Todoist logo
3.8
(4)

Todoist to popularna aplikacja do planowania zadań, organizowania pracy, a także współdzielenia zadań z innymi użytkownikami. Dzięki intuicyjnemu i przejrzystemu systemowi zarządzania zadaniami Todoist pomaga poprawić efektywność pracy i motywować do wykonywania konkretnych czynności w określonym czasie.

Aplikacja pozwala na organizowanie projektów i podprojektów, tworzenie zadań i podzadań, a także elastyczne zarządzanie terminami. W wersji Premium Todoist oferuje przypomnienia, wymianę komentarzy przy zadaniach, a także porządkowanie zadań za pomocą etykiet i filtrów.

Aplikacja działa offline i online, zadania są synchronizowane w czasie rzeczywistym, narzędzie działa na różnych rodzajach urządzeń (Todoist posiada 10 wariantów i rozszerzeń na różne platformy i systemy).

Znasz Todoist?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3.8 / 5. Liczba głosów: 4

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z Todoist.

4 recenzji “Todoist

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  Wiele razy ratował mi życie przypominając o urodzinach żony 🙂

  A tak na poważnie – to jedna z niewielu aplikacji, którą wykupiłem w wersji premium. Nawet nie wiem co daje premium, tak bardzo jestem wdzięczny producentom za oszczędzony dzięki todoistowi czas.

  Jedyna wada, to aktualizacja widgetu na androidzie, jest teraz mniej wygodny niż był, ale da się przyzwyczaić. Poza tym do użytku personalnego – NARZĘDZIE IDEALNE!

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  Można odnieść wrażenie, że tej firmie pracują dyletanci wprowadzili jakieś zmiany tak, że skasowali mi mnóstwo zadań w projektach prowadzonych od kilku lat i ich wsparcie nie potrafi tego naprawić więc przestali się odzywać.
  Firma zupełnie nie poważna a program nie nadaje się profesjonalnych zastosowań, można sobie najwyżej robić listę zakupów do spożywczaka.

  • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

   Faktycznie, z biegiem czasu aplikacja jakby coraz bardziej zaniedbana. Sam jej kiedyś używałem do celów biznesowych, a teraz tak jak Pan pisze, służy jako lista zakupów. I przyznać muszę, że jako lista zakupów jest całkiem wygodna.

  • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

   Odnośnie braku kontaktu to podobno wysłali do mnie maila którego nie dostałem, jednak w końcu po kilku dniach problem został rozwiązany, zadania już są na swoich miejscach, więc może nie jest aż tak źle jak pisałem wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.