SMS API

SMS API logo
0
(0)

SMS API to narzędzie marketingowe służące do komunikacji z klientami przy pomocy wysyłki SMS. Dzięki niemu zyskamy możliwość wysyłania dużej ilości wiadomości SMS w bardzo krótkim czasie.

Aplikacja umożliwia personalizację wiadomości, targetowanie i mierzenie skuteczności kampanii. Cena uzależniona jest od całkowitej ilości wysłanych smsów w danym miesiącu.

Po rejestracji z kodem YSY5
4,50 pkt. (ok. 50 SMS-ów) gratis

SMS API to serwis przeznaczony do masowej wysyłki wiadomości SMS. Jest to doskonałe narzędzie wspierające promocję marki. Dzięki niemu można zaoszczędzić sporą ilość czasu. Istnieje możliwość automatycznej wysyłki wiadomości np. z okazji urodzin. Jest to prosty sposób na to, aby utrzymać zainteresowanie klientów. Planowanie kampanii z odpowiednim wyprzedzeniem daje szansę na zwiększenie jej efektywności.

SMS API to portal, który jest intuicyjny oraz niekłopotliwy w obsłudze. Zgromadzone kontakty mogą być targetowane, czyli grupowane w oparciu o dowolne parametry. Funkcja Rich Media pozwala na dodawanie dodatkowych materiałów (m.in. grafiki, wideo) do wiadomości tekstowych. Sporym uznaniem użytkowników cieszy się również narzędzie do zarządzania kodami rabatowymi.

Strona www

Znasz SMS API?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z SMS API.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Idź do SMS API