SEMrush

SEMrush logo
5
(1)

SEMrush to popularne narzędzie SEO pozwalające ocenić widoczność witryny w wyszukiwarkach internetowych, sprawdzić jakie słowa kluczowe mają największą wartość, a także porównać serwis na tle konkurencji. SEMrush pozwala również sprawdzić z jakich źródeł pochodzą odnośniki do serwisu, które podstrony cieszą się największą popularnością, a także jak wygląda ogólny profil linków.

SEMrush działa jako aplikacja webowa oraz dodatek do przeglądarki. Podstawowy wgląd w dane jest darmowy, jednak aby uzyskać dostęp do pełnych raportów należy wykupić płatną subskrypcję (3 dostępne wersje – Pro, Guru i Business). Narzędzie pozwala na analizę widoczności stron w wielu różnych środowiskach językowych wyszukiwarek (w tym również Google.pl).

Narzędzie nadaje się do sprawdzania stron internetowych, analizy linków, dobierania potencjalnych słów kluczowych (również w zakresie fraz long tailowych), analizowania konkurencji i pozycji serwisu na jej tle, monitorowania słów kluczowych, a także wielu innych zastosowań.

Znasz SEMrush?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z SEMrush.

“SEMrush” ma jedną recenzję

  • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

    Semrush to prawdziwy kombajn. Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy. Niestety jest dość drogi. Jednak posiada również wersję darmową. Umiejętne korzystanie z niej (kilka kont z nieduplikującą się treścią zapytań) pozwoli wycisnąć Ci z niego maksimum. Nie jest to to samo co wersja płatna, jednak jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na płatne narzędzia to jest to najlepsze rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.