Sales Manago

Sales Manago logo
3.5
(4)

Sales Manago to jeden z najbardziej innowacyjnych na świecie systemów typu marketing automation. Narzędzie to dedykowane jest sklepom internetowym i firmom B2C i B2B każdej wielkości. Na uwagę zdecydowanie zasługuje przede wszystkim moduł, który pozwala na identyfikację osoby wchodzącej na stronę i poznanie jej zachowań.

Za darmo możemy mieć pakiety RM i Zarządzanie Kontaktami, eMail Marketing, eMail Marketing plus CRM. Kompletny system Marketing Automation możemy nabyć za 349 zł miesięcznie – do wypróbowania za darmo. Dla najbardziej wymagających klientów stworzony został system Marketing Automation Elite za 2400 zł miesięcznie oferujący m.in zaawansowane profilowanie i monitoring w czasie rzeczywistym.

Znasz Sales Manago?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3.5 / 5. Liczba głosów: 4

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z Sales Manago.

3 recenzji “Sales Manago

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  Czy za 349 zł jest pełen Marketing Automation, czy nie? Z cennika wynika, ze nie, bo za wszystkie najważniejsze funkcjonalności trzeba płacić + za ilość maili w bazie + za wysyłanie maili + za monitoring anonimowych… Jak to się ma do konkurencji http://youlead.pl/ która ma wszystkie funkcjonalności marketing automation w ceni i do tego ponoć dają gotowy działanie, a nie samo narządzie?

 • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

  Sales Manago – system naciągający na dodatkowe opłaty. Abonament uzależniony jest od ilości e-maili w bazie, jednak zauważyłem miesięcznie setki zapisów do bazy z e-maili zagranicznych (fałszywych), z których potem nie było ruchu. Gdybym co 2-3 tygodnie nie usuwał po kilkaset takich e-maili – płacił bym setki złotych za fałszywe rekordy w bazie. Do tego konsultanci i procedury bez odrobiny myślenia, wymiana e-maili totalnie bez sensu i odpowiedzi na zasadzie „zdartej płyty”.

  • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

   To poważne oskarżenie. A czy formularz był zabezpieczony przed automatami? Jeśli nie, to nie ma co się dziwić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.