RedCart

RedCart logo
3.3
(12)

RedCart oferuje wiele funkcji wspierających sprzedaż online, m. in. integracje z hurtowniami, sprzedaż wielokanałową (powiązanie z kontami na platformach Allegro, eBay, Facebook czy Ceneo), integracje z firmami kurierskimi i systemami płatności, czy też funkcje dropshipping. Zakładając sklep przez RedCart możemy wybrać jeden z gotowych szablonów i zarządzać układem sklepu lub zamówić dedykowany szablon graficzny. Platforma oferuje również funkcje multistore (kilka sklepów w ramach jednego konta), dostępne są też różne wersje językowe sklepu i dodatkowe pakiety korzyści. Firma zapewnia również hosting i wsparcie techniczne.

Oprogramowanie RedCart dostępne jest w 3 pakietach – Silver (do 1000 produktów w sklepie), Gold (do 10000 produktów, 3 administratorów, darmowy szablon RWD) oraz Platinum (do 75000 produktów, 10 administratorów, szablon RWD, sklep na Facebooku i darmowy certyfikat SSL).

Funkcje sklepu RedCart można przetestować w trakcie 14-dniowego okresu próbnego.

Strona www

Znasz RedCart?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3.3 / 5. Liczba głosów: 12

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z RedCart.

4 recenzji “RedCart

  • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

    Tragedia !!!

    Cokolwiek chcąc załatwić uzbrójcie sie w cierpliwość bo ogarnięcie czegokolwiek zajmie 2 tyg. albo i dłużej bo … i tutaj usłyszycie masę tłumaczeń dlaczego to nie ich wina, bo z hurtownią z którą współpracujecie gościu co może pomóc jest na urlopie 2 tyg i tym podobne gnioty byście sie odczepili. Gdy chcecie coś załatwić przez telefon bo coś nie działa robią z was idiote i myślą że jesteście tępi i łykniecie ich denną bajerę. Cokolwiek chcąc zmienić i chcąc dostosować sobie wygląd sklepu pod siebie będąc osobą nową w temacie nie macie szans to ogarnąć, chyba że znacie język CSS. Ale jak zapłacicie 5tys to pewnie wam wszystko zrobią jednak jak poczyta sie opinie w necie nawet po zapłacie ludzie mają problemy z tym aby było tak jak chcą. Panel obsługi sklepu średni czasami coś znaleźć zajmie trochę czasu. Człowiek ma wrażenie że uczą się na Tobie tego biznesu który oferują. Jak skończy mi się okres roku nie ma mowy abym kontynuował dalej tą marną współprace. Twój biznes się nie liczy ważne aby ich portfel się zgadzał. Moi drodzy poszukacie sobie kogoś innego do współpracy, partnera któremu będzie zależeć abyście się rozwinęli a jak coś się psuje to szybko będą reagować. Szkoda czasu, nerwów a przede wszystkim pieniędzy zwłaszcza odradzam osobą które ciułają skrupulatnie każdy grosz i liczą na to że im też zależy i na pewno Wam pomogą. Pewne jest to że się przeliczycie jak tylko pojawi sie jakikowiek mały problem w Waszym sklepie. Można by tu jeszcze dużo pisać ale podsumowując – ODRADZAM!!!

  • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

    Nie polecam. Zdecydowałam się na redcart ze względu na cenę. Panel jest intuicyjny… ale na tym się kończy. Pomoc konsultantów ogranicza się do wiedzy, którą można znaleźć na stronie. Treści nie aktualizują się na stronie internetowej od razu, trzeba czekać, aż system zaktualizuje treść. W przypadku strony firmowej to po prostu śmieszne, bo jeden nieuważny błąd może nas ośmieszyć w oczach klientów. No ale trzeba czekać… Wszyscy z obsługi są mili, aż nie zaczniesz się czepiać i zgłaszać zastrzeżenia, problemy. SSL instalują na Twoim panelu, a nie stronie docelowej. Kpina, a nie poważna firma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Idź do RedCart