Rank Ranger

Rank Ranger logo
0
(0)

Rank Ranger to narzędzie do śledzenia widoczności strony internetowej w różnych środowiskach językowych wyszukiwarek oraz w serwisie YouTube. Narzędzie pomaga w analizie i doborze konkurencyjnych słów kluczowych dla danej witryny oraz w ich monitoringu. Rank Ranger dostarcza również ogólne dane na temat śledzonych witryn (m.in. liczba zaindeksowanych podstron, liczba prowadzących linków, sygnały społecznościowe itp.). Możliwe jest również uzyskanie dostępu do wyników poprzez stworzenie paneli klientów.

Rank Ranger obsługuje ponad 400 wyszukiwarek internetowych w ponad 100 krajach. Narzędzie pozwala sprawdzić na jakich pozycjach pojawia się serwis w wynikach desktopowych (top 500), wynikach dla urządzeń mobilnych (top 100), jak również w listingach mapek Google (wyniki lokalne). Możliwe jest także monitorowanie pozycji na określone frazy w wynikach wyszukiwania na portalu YouTube.

Dostępne są 3 plany abonamentowe – Basic (69 USD miesięcznie), Standard (119 USD) oraz Premium (199 USD). Plany różnią się liczbą obsługiwanych kampanii i ilością monitorowanych słów kluczowych. Rank Ranger oferuje również bezpłatne okresy próbne.

Znasz Rank Ranger?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z Rank Ranger.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.