IdoSell

IdoSell logo
1.6
(7)

IdoSell (dawniej IAI-Shop.com) to popularny skrypt sklepów internetowych oferujący wiele rozbudowanych funkcji, m. in. integracje z systemami ERP, serwisami opinii, zewnętrznymi systemami płatności i dostaw, porównywarkami cen, funkcje MultiStore, marketing wielokanałowy i wiele innych. Platforma zapewnia szeroki wybór masek graficznych sklepu wraz z możliwościami dostosowania ich wyglądu do konkretnych wymagań i wizji biznesowych.

Platforma IdoSell oferuje różne pakiety wdrożeniowe – w zależności od poziomu zaawansowania technicznego sklepu i liczby godzin pracy potrzebnych na wdrożenie skryptu koszty pakietów podstawowych wahają się od 1600 do 8000 zł (nie dotyczy pakietu Standard, gdzie przy umowie na 2 lata wdrożenie skryptu jest darmowe). Platforma zapewnia również opiekę konsultanta, porady eksperckie, a także wsparcie techniczne i serwisowe.

Oprócz opłaty wdrożeniowej korzystanie z platformy IdoSell wiąże się z regularną opłatą abonamentową (pakiety dla małych i dużych sklepów – Cloud i Dedicated Cloud). Możliwe jest również skorzystanie z oferty indywidualnej.

Przed podpisaniem umowy możemy zamówić bezpłatne demo sklepu IdoSell i przetestować możliwości skryptu w trakcie 14-dniowego okresu próbnego.

Znasz IdoSell?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 1.6 / 5. Liczba głosów: 7

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z IdoSell.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.