GoodContent.pl

GoodContent.pl logo
5
(1)

Good Content to serwis copywriterski, dający możliwość zamówienia unikalnych tekstów w bardzo szerokim wachlarzu jakościowym. Oferta obejmuje przede wszystkim artykuły pisane na potrzeby działań SEO, jednak dostępne są też treści specjalistyczne, przedstawiające poziom ekspercki. Na uwagę zasługują też niskie ceny i pełna automatyzacja serwisu, która znacząco upraszcza procedurę dodawania zleceń.

GoodContent.pl to serwis cieszący się dużym zainteresowaniem osób aktywnie działających w branży SEO. Portal umożliwia zlecenie wysokiej jakości tekstów z różnych kategorii. Duża liczba copywriterów sprawia, że zlecone treści wykonywane są w ekspresowym tempie. Sporym atutem jest minimum formalności. Dodanie nowego zlecenia trwa zaledwie kilka minut.

GoodContent.pl to platforma w pełni zautomatyzowana. Użytkownicy rozliczają się wyłącznie raz, co jest niezwykle komfortowe. Trzeba podkreślić, że teksty niespełniające oczekiwań zleceniodawcy zostają odrzucone bez konieczności zapłaty. Pozytywne opinie użytkowników potwierdzają, że jest to witryna niezawodna, funkcjonalna, a zarazem intuicyjna w obsłudze.

Strona www

Znasz GoodContent.pl?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z GoodContent.pl.

“GoodContent.pl” ma jedną recenzję

  • Przeniesiono z poprzedniej wersji says:

    Firma ta daje możliwość dojścia do zleceń, ale uniemożliwia rozwój nowemu copywriterowi. Ich klienci potrafią odrzucać tekst, bo nie odpowiada. Oczywiście nie wszyscy. Ilość znaków jest zawyżona w stosunku do stawki i możliwości tematu. Blokują w przypadku odrzuceniu tekstu konto nie wypłacając pieniądze za zaakceptowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Idź do GoodContent.pl