GetResponse

GetResponse logo
0
(0)

Get Response to oprogramowanie przeznaczone do przygotowywania profesjonalnych kampanii mailingowych w pełni kompatybilnych z maksymalną ilością platform i urządzeń. Dostępne są 4 różne pakiety o różnym przeznaczeniu i funkcjonalności – od podstawowych do bardzo zaawansowanych.

Obecnie z oprogramowania Get Response korzysta ponad 350 000 firm na świecie docierając tym samym do setek milionów swoich klientów.

GetResponse to platforma, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób działających w branży marketingu internetowego. Przedstawiany serwis skupia się e-mail marketingu. Stworzenie wartościowej bazy kontaktów stanie się łatwiejsze. Plusem jest również możliwość integracji z innymi serwisami. Dostępne narzędzia można wykorzystać do pozyskiwania potencjalnych klientów np. poprzez media społecznościowe.

GetResponse pozwala stworzyć autorespondery, czyli zautomatyzowane wiadomości wysyłane do konkretnych kontaktów. Dużym uznaniem użytkowników cieszy się edytor newsletterów drag-and-drop, dzięki któremu można stworzyć własny szablon lub skorzystać z gotowych rozwiązań. Opisywana platforma ułatwia również analizę osiągniętych wyników i planowanie strategii promocyjnych.

Strona www

Znasz GetResponse?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z GetResponse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Idź do GetResponse