CallPage

CallPage logo
5
(1)

CallPage zachęca Twoich potencjalnych klientów do nawiązania kontaktu telefonicznego. Możesz dzięki niemu wygenerować znacznie więcej leadów, skrócić czas obsługi klienta i polepszyć wydajność sprzedawców.

CallPage to narzędzie, które umożliwia odwiedzającym stronę internetową szybki kontakt telefoniczny z konsultantem. Jest to skuteczna metoda zwiększenia sprzedaży, a także wzbudzenia zaufania potencjalnych klientów.

Jest to usługa callback, która zachęca osoby odwiedzające stronę internetową firmy do podania swojego numeru telefonu. W ciągu 28 sekund konsultant dzwoni do potencjalnego klienta, co zwiększa szanse na dokonanie przez niego zakupu. Dzięki fachowej pomocy ze strony konsultanta, odbiorca jest bardziej skłonny sfinalizować transakcję. W przypadku, gdy konsultanci nie pracują w momencie, gdy klient wykazuje zainteresowanie, może on wybrać inną godzinę rozmowy.

CallPage ma formę pop-up, co wzbudza zainteresowanie odbiorców. Dzięki możliwości personalizacji tekstu oraz grafiki, każdy przedsiębiorca może dostosować ją do swoich potrzeb. Narzędzie to zintegrowane jest z różnymi platformami, takimi jak Google Analytics Facebook czy też Freshdesk. Dzięki zaawansowanym statystykom rozmów i analizie leadów, z łatwością można zoptymalizować usługę callback.

Strona www

Znasz CallPage?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z CallPage.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Idź do CallPage