AWeber

AWeber logo
0
(0)

Narzędzie do budowania listy odbiorców na zasadzie opt-in. Korzystają z niego zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa oraz blogerzy na całym świecie. AWeber ma pomóc firmom rozwijać się poprzez nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przez 30 dni można wypróbować wszystkie funkcje, płacąc tylko jednego dolara.

AWeber to nowoczesny portal, który umożliwia rozwój e-marketingu w firmie. Zaawansowane narzędzia pozwalają pozyskać nowych odbiorców. Warto podkreślić, że witryna jest wyjątkowo prosta w obsłudze, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Plusem jest możliwość skorzystania z 30-dniowej darmowej wersji próbnej. Jest to optymalny czas na to, aby przetestować oferowane usługi.

AWeber gwarantuje rozbudowany kreator wiadomości mailowych, czy też newsletterów. Z omawianego narzędzia można korzystać na dowolnym urządzeniu. Ponadto istnieje możliwość stworzenia własnej bazy kontaktów. Portal pozwala przeprowadzać analizy pozyskanych danych np. informacji o potencjalnych klientach. Dzięki temu można pozyskać wiedzę potrzebną do planowania kampanii promocyjnej w sieci.

Strona www

Znasz AWeber?

Potrzebujemy Twojej opinii:


Po pierwsze Oceń proszę to narzędzie w skali od 1 do 5:

Twoja ocena jest ważna

Oceń to narzędzie klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

To narzędzie nie zostało jeszcze ocenione.


Po drugie Napisz kilka zdań o swoich doświadczeniach z AWeber.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Idź do AWeber